SİGORTALAR

Akaryakıt İstasyonu Sigortası

Paylaş

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası

Bu kapsamlı sigortayla, akaryakıt istasyonunuzla ilgili tüm risklere karşı içiniz hep rahat!

Bu yeni sigortada, çevre kirliliğinden makine kırılmasına kadar birçok özel teminat ile akaryakıt istasyonunuz baştan aşağı güvence altına alınıyor. Tabii ki yangın ve ek teminatlar da sigortaya dahil;

 • Yangın
 • Dahili su
 • Fırtına
 • Duman
 • Yer kayması
 • Grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler ve terör
 • Kar ağırlığı
 • Cam kırılması
 • Enkaz kaldırma giderleri
 • Yangın-infilak mali sorumluluk
 • Komşuluk ve kiracı mali sorumluluk
 • İş durması
 • Sel ve su baskını
 • Kara, hava, deniz taşıtları çarpması

Ayrıca kira kaybı, hırsızlık, deprem, Maksimum Ferdi Kaza sigortası gibi diğer teminatları da sigortanıza dahil edebilirsiniz.

Akaryakıt istasyonunuz varsa, Akaryakıt İstasyonu Paket Sigorta'nız da olmalı. Çünkü bu kapsamlı sigorta ile AXA SİGORTA, ihtiyacınız olan tüm teminatları size tek sigortayla sunuyor.

İşte size kolaylık sağlayan teminatlar:

ÇEVREMİZİ KORUYALIM!

Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası ile siz de çevreci olabilirsiniz! İstasyonunuzda oluşan herhangi bir kaza çevre kirliliğine yol açarsa endişelenmeyin. Çevre Kirliliği Teminatı ile temizleme ve zarar masrafları bizden.

TANKLARDAN YAKIT MI SIZIYOR?

Merak etmeyin. AXA SİGORTA sizin için bunu da düşündü ve Yer Altı Tankı Sızıntı Mal Kaybı Teminatı'nı hazırladı. Böylece tanktan sızan akaryakıt kaybınız karşılanıyor.

MAKİNELERE HER AN BİR ŞEY OLABİLİR!

Önleminizi alın. Böylece istasyonunuzdaki makine ve pompaların zarar görmesi durumunda içiniz rahat olsun. Nasıl mı? Makine Kırılması Teminatı sayesinde.

ELEKTRONİK EŞYALAR HASSAS OLUR.

Bu konuda hassas olmak lazım. İstasyonunuzda bulunan elektronik eşyalara bir zarar gelirse ne yapacaksınız? Elektronik Eşya Teminatınız olduğu için keyfinize bakacaksınız.

YAKIT KONULURKEN BİR HATA OLURSA!

İstasyonunuzda çalışan pompacılardan biri yakıt ikmali sırasında bir hata yapabilir. Böyle bir durumda 3. şahıs araçlarına zarar gelirse, Pompacı İşletme Sorumluluk Teminatı hasarı karşılıyor.

YA POMPACI GASPEDİLİRSE?

Paniğe gerek yok. Çünkü Pompacı Üzeri Taşınan Para Hırsızlık Teminatı sayesinde 3. şahısların verdiği bu zarar sigortanıza dahil oluyor.

AKARYAKIT TAŞINIRKEN...

Diyelim ki taşıma sırasında akaryakıtı taşıyan araca bir zarar geldi ve dolayısıyla içindeki akaryakıta da. Tankerle Taşınan Akaryakıt Teminatı ile bu zararınızı da karşılıyoruz.

TEHLİKELİ MADDE!

Akaryakıt istasyonunuz varsa, ihtiyacınız olan zorunlu bir teminat var; Tehlikeli Madde ZMS. Merak etmeyin. AXA SİGORTA Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası bunu da kapsıyor.

TAŞINAN PARAYA DİKKAT!

Diyelim ki paranız işyerinizden bankaya taşınırken gasp edildi. Yapacak bir şey yok demeyin. Taşınan Para Teminatı ile bu da güvence altında.

ÇALIŞANLARINIZA GÜVENİNİZ TAM MI?

Eminiz tamdır. Ama insanlık hali. Sigorta süreniz boyunca, işyerinizde çalışanlar bir şekilde emniyeti suiistimal edebilirler. Ama bu sizin için bir sorun değil. Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası, Emniyeti Suiistimal Teminatı ile bu sorunu çözüyor.

PEKİ, ÇALIŞANLARINIZIN GÜVENLİĞİ NE OLACAK?

Yanınızda çalışanların başına gelebilecek iş kazaları ne olacak? Hiç merak etmeyin, çünkü Akaryakıt İstasyonu Paket Sigortası'nda İşveren Mali Sorumluluk Teminatı var.

MESELA BİR ARKADAŞINIZ İŞYERİNİZDE KAZA GEÇİRDİ!

Bunu bile teminat altına alabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla veya işyerinizde, 3. şahıslara gelebilecek herhangi bir maddi ve bedeni zarar, 3. Şahıs Mali Sorumluluk Teminatı ile güvence altında.

Hizmetlerimiz hakkında tüm sorularınız için  iletişim formu  veya   0 242 242 44 63   nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Sigortacılık ile ilgili tüm kayıt sorgulamalarınızı üst menüdeki " Sorgulamalar " bölümünden yapabilirsiniz.
Hertürlü sorunuz için üst menüdeki " Sorular " bölününden Sıkça Sorulan Soruları inceleyebilirsiniz.