SİGORTALAR

Elektronik Cihaz Sigortası

Paylaş

Elektronik Cihaz Sigortası ile beklenmedik şekilde meydana gelen ve sigorta konusu olan haberleşme, bilgi işlem ve tıbbi amaçlı cihazların onarımını veya değiştirilmesini gerektirecek maddi hasarlar temin edilmektedir.
 
Sigorta; yangın, yıldırım, infilak, duman, is, aşındırıcı gazlar, su ve nem, kısa devre ve elektrik kaynaklı diğer arızalar, dizayn, üretim ve montaj hataları, döküm ve malzeme kusurları, atölye hataları, kötü işçilik, hatalı çalıştırma, ihmalkârlık, işçilerin ve 3. şahısların kasıtlı davranışları, hırsızlık, dolu, don, fırtına, toprak kayması, çığ, uçak çarpması gibi nedenlerle elektronik cihazların zarar görmesini kapsar.
 
Siz de Elektronik Cihaz Sigortası yaptırın, elektronik aletlerinizi beklenmedik maddi hasarlara karşı koruyun.
İşyerlerimizde artık elektronik cihazlar vazgeçilemez hale geldi. Değerleri milyarlara varan bu ekipmanlar olmadan işleri yapabilmeniz mümkün değil.
 
Peki işiniz için bu kadar önemli ve bir o kadar da pahalı olan bu cihazların herhangi bir nedenle bozulması, hasar görmesi ya da çalınması durumunda size getirebileceği ciddi kayıplara karşı güvenceniz var mı?
 
Sigortanız, bu riskleri teminat altına almaya hazır, işinizi şansa bırakmayın, beklenmedik durumlara hazır olmak için "Elektronik Cihaz Sigortası"nı yaptırın.
 
3 ayrı güvenceye tek poliçe;
 
"Yangın", "hırsızlık" ve "makine kırılması" konularında 3 ayrı poliçeyle teminat altına alınabilecek elektronik cihazların tüm riskleri şimdi tek poliçe ile güvence altına alınıyor. 
 
Bu poliçe neleri güvence altına alıyor?
 
Yangın; Yıldırım, infilak, dahili su basması, fırtına, sel, seylap, yer kayması, toprak çökmesi gibi doğal afetlerin neden olacağı zararlar. 
 
Hırsızlık; Hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüs sonucu oluşan hasarlar.
 
Makine Kırılması; Duman, is ve bozucu gazların vereceği zararlar, Su ve rutubet etkisiyle oluşacak zararlar, Kavrulma, kararma,
Kısa devre ve diğer elektriksel nedenler yüzünden oluşacak zararlar, Personel ve 3. şahısların kötü niyetli hareketleri, Dizayn, imalat hataları, kusurlu montaj, kötü malzeme ve kötü işçilik sonucu oluşabilecek zararlar.
 
Ayrıca istenirse;
 
Nakliye masrafları ve fazla mesai, tatil günleri çalışma masrafları, Taşınabilir elektronik cihazların poliçede yazılı sigortalı mahal dışında kullanımları ve sevkiyatları, Deprem, Grev, Lokavt, Kargaşalık ve halk hareketleri, Valf ve tüplerde meydana gelebilecek kayıp ve hasarlar, Harici bilgi ortamı, alternatif bir kıymetin kullanımdan doğan ve artan iş ve çalışma masrafları da teminat altına alınabilmektedir.
Hizmetlerimiz hakkında tüm sorularınız için  iletişim formu  veya   0 242 242 44 63   nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Sigortacılık ile ilgili tüm kayıt sorgulamalarınızı üst menüdeki " Sorgulamalar " bölümünden yapabilirsiniz.
Hertürlü sorunuz için üst menüdeki " Sorular " bölününden Sıkça Sorulan Soruları inceleyebilirsiniz.