ACENTELİKLER

NewLife Yasam Sigorta

Paylaş

NewLife Yaşam Sigorta

NewLife Yaşam Sigorta, Altun Sigorta ve Finansal Danışmanlığın Sigorta İştirakinde Hizmet Aldığı Çözüm Ortaklarından Biridir.

New Life Yaşam Sigorta A.Ş. olarak gücümüzü bir fon yönetim firması olan Global Equities Management S.A, kısaca GEM' in büyük finansal deneyiminden alıyoruz. Öncelikli olarak fon yönetimi konusunda uzmanlaşan GEM, farklı ülkelerde kısa ve uzun vadeli yatırımlarıyla da dünya ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Yönetmekte olduğu fon büyüklüğü 2006 sonu itibariyle 500 milyon Dolar'a ulaşan GEM'in, yatırım yaptığı ülkeler arasında Türkiye'nin her zaman önemli bir yeri bulunmaktadır.

Türk sigortacılık sektörüne yepyeni ve taptaze ürünleriyle hızlı bir giriş yapan New Life, umut dolu yepyeni bir yaşamın olanaklarına kapıları aralıyor. Ferdi kazadan eğitim destek planına, tehlikeli hastalıklardan birikimli yaşam sigortası planlarına kadar pek çok ürünü farklı ve yeni bir uzmanlık anlayışıyla müşterilerine ulaştırıyor. New Life, sigortacılık sektöründe piyasaya farklı ve yenilik getiren ürünler sunmayı hedefliyor.

Hizmetlerimiz hakkında tüm sorularınız için  iletişim formu  veya   0 242 242 44 63   nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
Sigortacılık ile ilgili tüm kayıt sorgulamalarınızı üst menüdeki " Sorgulamalar " bölümünden yapabilirsiniz.
Hertürlü sorunuz için üst menüdeki " Sorular " bölününden Sıkça Sorulan Soruları inceleyebilirsiniz.